Graikijos sostinėje Atėnuose surengtą keturių komandų Akropolio taurės turnyrą pergale pradėjo Lietuvos rinktinė. Be Pauliaus Jankūno rungtyniavę lietuviai pirmosiose rungtynėse rezultatu 78:61 (23:18, 13:16, 26:13, 16:14) sutriuškino Europos čempionę Rusijos rinktinę.

Rungtynes abi komandos pradėjo begale klaidų, todėl rezultatas keitėsi labai lėtai. Po dviejų Timofejaus Mozgovo dvitaškių su Lietuvos rinktinės krepšininkų pražangomis rusai šiek tiek nutolo (8:5), tačiau du taškus pelnė Kšištofas Lavrinovičius, iš toli pataikė Simas Jasaitis ir įpusėjus susitikimui lietuviai persvėrė rezultatą savo naudai – 10:8.

Likus žaisti tris minutes iš toli pataikė Linas Kleiza, tolimą metimą ir dvitaškį pridėjo K. Lavrinovičius, M. Petravičius pelnė tris taškus ir Lietuvos rinktinė pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 21:11. Ketvirčio pabaigoje Kelly McCarty pelnė du taškus su pražanga, tačiau nepaisant to po pirmųjų dešimties minučių Lietuva priekyje – 23:18.

Antrojo kėlinio pradžioje Andrejus Voroncevičius buvo nubaustas nesportine pražanga, o šešis taškus iš eilės pelnęs Darjušas Lavrinovičius sugrąžino lietuviams turėtą dviženklę persvarą - 29:18. Nors D. Lavrinovičius ir toliau rinko taškus, kitų lietuvių indėlio pastebimai trūko. Tuo tarpu tikslių K. McCarty ir Dmitrijaus Sokolovo metimų iš vidutinio nuotolio dėka Rusijos ekipa vėl sumažino deficitą iki penkių taškų – 28:33.

Nepaisant Ramūno Butauto paprašytos minutės pertraukėlės, rusai pelnė dar keturis taškus be atsako ir lietuvių persvara liko minimali – 33:32. Nors Andrius Mažutis pataikė iš toli, rusai paskutinės atakos metu pelnė du taškus ir įpusėjus susitikimui Lietuvos rinktinė turėjo vos dviejų taškų persvarą – 36:34.

Po didžiosios pertraukos iniciatyvos ėmėsi Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas Robertas Javtokas. Po septynių aukštaūgio taškų, S. Jasaičio metimo paskutinę atakos sekundę bei L.Kleizos tolimo metimo lietuviai laimėjo atkarpą 13:3 ir vėl įgijo dviženklį pranašumą – 49:37.

Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos mūsiškiai turėjo penkiolikos taškų persvarą (54:39), tačiau keturi K.McCarty baudų metimai sumažino lietuvaičių pranašumą – 54:43. Kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė lietuviai, kurie po trijų kėlinių priekyje – 62:47.

Paskutiniame ketvirtyje tęsėsi Lietuvos rinktinės dominavimas. Nerasdami jokių ginklų prieš Lietuvos komandos aukštaūgius, rusai įpusėjus ketvirčiui jau turėjo dvidešimties taškų deficitą - 53:73. Nors rungtynių pabaigoje rusams vėl pavyko priartėti, lietuviai šventė pergalę rezultatu 78:61.

Lietuva: K. Lavrinovičius 15 (tritaškiai 2/2), M. Petravičius 14 (baudos 8/9), D. Lavrinovičius 12 (baudos 6/6, 7 atk. kam.), L. Kleiza 9 (7 atk. kam.), R. Javtokas 7, S. Jasaitis 5, A. Jomantas 4, A. Mažutis ir J. Mačiulis – po 3, M. Klanietis, M. Lukauskis ir T. Delininkaitis – po 2.

Rusija: K. McCarty 13, S. Monia 11, T. Mozgovas ir V. Fridzonas – po 8.