Italijoje – „Inter“ fiasko ir M. Stankevičiaus geltona kortelė

Sekmadienį buvo sužaisti aštuoni likę Italijos „Serie A“ pirmojo turo susitikimai. Juose neišvengta ir itin netikėtų rezultatų.

Lygos naujokė „Bari“ ekipa išvykoje nelauktai sustabdė praėjusio sezono Italijos čempionus „Inter“ futbolininkus. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0), o visai nedaug trūko ir iki dar sensacingesnio rezultato.

Genujos „Sampdoria“, kurioje rungtyniauja Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius, naująjį sezoną pradėjo rungtynėmis svečiuose su „Catania“.

„Sampdoria“ po Giampaolo Pazzini įvarčio 9 minutę išsiveržė į priekį, tačiau dar pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkų puolėjas Takayuki Morimoto išlygino rezultatą. Visgi paskutinėmis mačo minutėmis Daniele Gastaldello pelnytas įvartis išplėšė pergalę genujiečiams  – 2:1 (1:1).

M. Stankevičius rungtyniavo visą mačą. Lietuviui 75 minutę buvo parodyta geltona kortelė.

Kita Genujos miesto komanda „Genoa“ penkių įvarčių trileryje 3:2 (0:0) palaužė traumų kamuojamą AS „Roma“ vienuolikę, kurios gretose žaidė vakar iš „Inter“ ekipos išsinuomotas gynėjas Nicolas Burdisso.

Dar vienas lygos naujokas „Livorno“ su Tomu Danilevičiumi čempionatą pradėjo nulinėmis lygiosiomis namuose su „Cagliari“. Snaiperis iš Lietuvos aikštėje pasirodė po keitimo 71 minutę.

Visų sekmadienio rungtynių rezultatai:

„Inter“ – „Bari“ 1:1 (0:0).

Įvarčiai: 56 min. Samuel Eto'o (iš 11 metrų baudinio) 1:0, 74' [1-1] Vitalis Kutuzovas 1:1.

„Udinese“„Parma“ 2:2 (1:1).

Įvarčiai: 42 min. Alberto Paloschi 0:1,45 min. Antonio Di Natale (iš 11 metrų baudinio) 1:1, 49 min. Alessandro Lucarelli 1:2, 89 min. Antonio Di Natale 2:2.

„Livorno“ – „Cagliari“ 0:0 (0:0).

„Palermo“„Napoli“ 2:1 (1:0).

Įvarčiai: 44 min. Edinsonas Cavani 1:0, 73 min. Marekas Hamsikas 1:1, 76 min. Fabrizio Miccoli (iš 11 metrų baudinio) 2:1.

„Lazio“„Atalanta“ 1:0 (1:0).

Įvartis: 22 min. Tommaso Rocchi 1:0.

„Juventus“„Chievo“ 1:0 (1:0).

Įvartis: 12 min. Vincenzo Iaquinta 1:0.

„Catania“ – „Sampdoria“ 1:2 (1:1).

Įvarčiai: 9 min. Giampaolo Pazzini 0:1, 38 min. Takayuki Morimoto 1:1, 90 min. Daniele Gastaldello 1:2.

„Genoa“ – AS „Roma“ 3:2 (0:0).

Įvarčiai: 49 min. Domenico Criscito 1:0, 54 min. Rodrigo Taddei 1:1, 64 min. Francesco Totti 1:2, 69 min. Alberto Zapateris 2:2, 83 min. Giuseppe Biava 3:2.

Siūlome pasižiūrėti „Inter“–„Bari“, „Catania“–„Sampdoria“, „Genoa“–AS „Roma“ susitikimų įvarčius: