Sevilijoje baigėsi draugiškas keturių komandų turnyras, kurio nugalėtoja tapo Ispanijos rinktinė savų žiūrovų akivaizdoje 100:74 (24:17, 32:23, 29:15, 15:19) sutriuškinusi Lietuvos krepšininkus.

Susitikimą sėkmingai pradėjo aikštelės šeimininkai ispanai, kurie sužaidus 4 minutes jau pirmavo 10:0. Lietuvių taškų sąskaitą atidarė K. Lavrinovičiaus dvitaškis – 2:10. M. Petravičiaus ir D. Lavrinovičiaus taškų dėka mūsiškiai sumažino deficitą iki 6 taškų – 10:16. Kėlinukui artėjant į pabaigą T. Delininkaitis pataikė tritaškį ir priartino lietuvius iki 17:21, tačiau paskutinę ketvirčio sekundę J. C. Navarro pataikė įspūdingą tolimą metimą ir atstatė 7 taškų pranašumą – 24:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje ispanai pelnė 6 taškus iš eilės ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą – 30:17. Viso ketvirčio metu skirtumas tarp komandų svyravo tarp 10-15 taškų. Paskutinę kėlinuko sekundę R.Rubio pataikė fantastišką tritaškį, kuris leido jo ekipai įgyti rekordinę persvarą šiose rungtynėse – 56:40.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ispanai per pirmąsias tris kėlinuko minutes pelnė 12 taškų be atsako ir ėmė triuškinti lietuvius – 68:40. Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti 2 minutes aikštelės šeimininkų persvara pasiekė 30 taškų atžymą – 80:50. Per likusį laiką skirtumas tarp ekipų nepakito – 85:55.

Per paskutinę rungtynių atkarpą, kai ispanai visiškai atsipalaidavo, lietuviams pavyko šiek tiek sumažinti deficitą, tačiau sutriuškinimo išvengti nepavyko. Finalinė rungtynių sirena užfiksavo ispanų pergalę rezultatu – 100:74.

Lietuva:  Tomas Delininkaitis 11, Kšyštofas Larinovičius ir Darjušas Lavrinovičius (5 kld.) po 10, Mantas Kalnietis 9, Andrius Mažutis, Linas Kleiza bei Marijonas Petravičius po 8, Simas Jasaitis 4, Jonas Mačiulis 3, Robertas Javtokas 2, Artūras Jomantas 1, Paulius Jankūnas taškų nepelnė.

Ispanija: Juanas Carlsoas Navarro 23 (16 min. 5/6 tritaškiai), Jorge Gabajosa 14, Victoras Claveris ir Ricky Rubio po 12, Felipe Reyesas (7 atk. kam.) bei Sergio Llullas po 11 taškų.