Antrąją pergalę iš eilės draugiškame keturių komandų turnyre Sevilijoje iškovojo Lietuvos rinktinė. Mūsiškiai 97:62 (28:10, 18:24, 23:15, 28:13) sutriuškino Didžiosios Britanijos ekipą ir penktadienį su Ispanijos komanda kovos dėl nugalėtojų titulo.

Lietuviai susitikimą pradėjo Tomo Delininkaičio dvitaškiu, tačiau britai atsakė dviem taškais ir vienu baudos metimu bei persvėrė rezultatą savo naudai - 3:2. Visgi T.Delininkaitis pataikė iš toli, Linas Kleiza pridėjo dvitaškį, Mantas Kalnietis tiksliai realizavo abu baudų metimus, o lietuviai šiek tiek nutolo - 9:5. Likus žaisti tris minutes po Andriaus Mažučio tolimo metimo, L.Kleizos dėjimo bei dviejų Marijono Petravičiaus baudos metimų Lietuvos rinktinės pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis - 20:9. Netrukus technine pražanga buvo nubaustas Didžiosios Britanijos rinktinės vyr. treneris Chrisas Finchas, o Lietuvos rinktinė pelnė dar aštuonis taškus be atsako ir ėmė triuškinti varžovus - 28:9. Kėlinio pabaigoje situacija aikštėje beveik nepasikeitė ir po pirmųjų dešimties minučių Lietuva priekyje - 28:10.

Antrąjį ketvirtį britai pradėjo atkarpa 7:2 ir šiek tiek priartėjo - 17:30. Nors Andrew Betsso pastangų dėka Lietuvos rinktinės persvara vienu metu buvo sumažėjusi iki devynių taškų, Kšištofas Lavrinovičius pelnė keturis taškus iš eilės, Mindaugas Lukauskis pataikė antrąjį savo tolimą metimą šiose rungtynėse ir lietuviai vėl susigrąžino solidesnę persvarą - 44:30. Ketvirčio pabaigoje britai vėl buvo priartėję (44:34), tačiau M.Lukauskis prieš pat finalinę antrojo kėlinio sireną pelnė du taškus ir įpusėjus susitikimui Lietuva priekyje - 46:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje lietuviai spurtavo 10:1 ir po šešių L.Kleizos taškų iš eilės jau Didžiosios Britanijos rinktinės trenerių štabas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes lietuviai susigrąžino triuškinančią persvarą - 56:35. Lietuvos rinktinės aukštaūgiai labai sparčiai prisirinko asmeninių pražangų, o tuo pasinaudoję britai laimėjo atkarpą 7:0 ir lietuvių persvara vėl aptirpo - 61:47. Visgi lietuviai vėl susigrąžino dvidešimties taškų persvarą (67:47), o po trijų kėlinių pirmavo 69:49.

Ketvirtajame kėlinyje intrigos aikštelėje jau nebuvo. Lietuviai vienu metu turėjo net dvidešimt septynių taškų persvarą (84:57), o susitikimą baigė turėdami triuškinantį pranašumą -

Lietuva: D.Lavrinovičius 17, T.Delininkaitis 15, L.Kleiza 14, M.Kalnietis 10, P.Jankūnas 9, M.Lukauskis 8, S.Jasaitis 6, A.Mažutis 5, M.Petravičius ir K.Lavrinovičius - po 4, R.Javtokas ir J.Mačiulis - po 2.