Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate šeštadienį Tomas Intas numetė ietį 78 m 8 cm ir įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą.

27-erių metų kaunietis Lietuvos čempionui tapo šeštą kartą.

10000 m bėgimo varžybas laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė. Ji distanciją įveikė per 33 min. 47,19 sek. Tai - penktas rezultatas per visą istoriją. Antra finišavo vilnietė Živilė Balčiūnaitė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 45,19 sek.

Lietuvos rutulio stūmimo rungties čempione penktą kartą tapo kaunietė Austra Skujytė - 17 m 28 cm.

Ketvirtą kartą Lietuvos čempionato auksą iškovojo vilnietė Irina Krakoviak (1500 m), kaunietės Sonata Tamošaitytė (100 m b/b) ir Indrė Jakubaitytė (ietis) bei Vilniui ir Skuodui atstovaujantis Paulius Luožys (rutulys).

Šalies čempionatas baigsis sekmadienį.

Lietuvos čempionais šeštadienį tapo:

100 m: Lina Grinčikaitė (Klaipėda) - 11,63 sek. ir Rytis Sakalauskas (Kaunas) - 10,48 sek.;

400 m: Agnė Orlauskaitė (Kaunas) - 54,17 sek. ir Linas Bružas (Klaipėda) - 48,67 sek.;

1500 m: Irina Krakoviak (Vilnius) - 4.18,21 ir Petras Gliebus (Vilnius/Trakai) - 3.52,10;

10000 m: Rasa Drazdauskaitė (Šiauliai) - 33.47,19 ir Marius Diliūnas (Šiauliai/Pakruojis) - 31.10,91;

100 m b/b: Sonata Tamošaitytė (Kaunas) - 13,73 sek. ir Artūras Janauskas (Klaipėda) - 15,20 sek.

Aukštis: Karina Vnukova (Vilnius) - 1 m 83 cm ir Raivydas Stanys (Kaunas) - 2 m 24 cm;

Tolis: Lina Andrijauskaitė (Kaunas) - 6 m 24 cm ir Marius Vadeikis (Kaunas) - 7 m 30 cm;

Rutulys: Austra Skujytė (Kaunas) - 17 m 28 cm ir Paulius Luožys (Vilnius/Skuodas) - 17 m 69 cm;

Ietis: Indrė Jakubaitytė (Kaunas) - 56 m 92 cm ir Tomas Intas (Kaunas) - 78 m 8 cm;

Estafetė 4x100 m: Lietuva U23 (Silva Pesackaitė, Lina Andrijauskaitė, Sonata Tamošaitytė, Lina Grinčikaitė) - 44,85 sek. ir Lietuva U23 (Egidijus Dilys, Rytis Sakalauskas, Martas Skrabulis, Aivaras Pranckevičius) - 40,75 sek.