Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų krepšinio turnyro B grupės trečiosiose rungtynėse trečiadienį Lietuvos rinktinė 77:72 (21:21, 17:12, 17:19, 22:20) įveikė Turkijos krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

Mūsų šalies rinktinei, kurią treniruoja Darius Dikčius ir Egidijus Ženevičius, 21 tašką pelnė Tauras Jogėla (8 atkovoti kamuoliai), 18 - Tomas Lekūnas, 13 - Mantas Mockevičius.

Turkijos ekipoje 15 taškų surinko Taifunas Eriulku (Tayfun Erulku, 7 atk. kam.), 14 - Berkajus Džandanas (Berkay Candan, 9 atk. kam.).

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 21:21, prieš ilgąją pertrauką lietuviai turėjo penkių taškų persvarą 38:33, o po trijų ketvirčių pirmavo 55:52.

Pusfinalyje ketvirtadienį B grupės nugalėtoja Lietuvos rinktinė žais su antrąją vietą A grupėje užėmusia Serbijos komanda. Kitame pusfinalyje susitiks Turkijos ekipa ir A grupės nugalėtoja Rusijos rinktinė, kurios antruoju treneriu dirba Rolandas Radvilavičius.