Lietuvos atstovė Sonata Tamošaitytė pateko į Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų 100 m barjerinio bėgimo finalą.

22-ejų metų lietuvė penktadienį distanciją įveikė per 13,10 sek. (pakartotas asmeninis rekordas) ir pirmajame pusfinalio bėgime finišavo trečia. Tarp 16 pusfinalio dalyvių Sonatos rezultatas buvo trečias.

Į šeštadienį vyksiantį finalą pateko po tris geriausias dviejų pusfinalio bėgimų dalyves ir dar dvi greičiausios iš likusių sportininkių.

Penktadienį ryte vykusiose atrankos varžybose S. Tamošaitytė tarp 31 dalyvės buvo aštunta (13,45 sek.).

Vaikinų 110 m barjerinio bėgimo pusfinalyje penktadienį Lietuvos atstovas Artūras Janauskas liko paskutinis - 23-ias.

21-erių metų lietuvis distanciją įveikė per 14,77 sek.

Į finalą pateko po du geriausius trijų pusfinalio bėgimų dalyvius ir dar du greičiausi iš likusių sportininkų.