Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų krepšinio turnyro antrojo etapo J grupės rungtynėse pirmadienį nugalėtojos titulą ginanti Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos 76:75 (18:22, 21:19, 10:25, 27:9) įveikė Vokietijos komandą.

Trenerio Roberto Kuncaičio vadovaujamai mūsų šalies rinktinei Martynas Mažeika pelnė 18 taškų, Martynas Pocius surinko 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Deivydas Gailius ir Lukas Brazdauskis pridėjo po 12 taškų.

Vokietijos ekipai Luka Štaigeris (Lucca Staiger) pelnė 21 tašką, Maikas Cirbesas (Maik Zirbes) - 13, Peras Giunteris (Per Guenther) ir Johanesas Liška (Johannes Lischka) - po 11.

Pirmąjį kėlinį lietuviai pralaimėjo 18:22, prieš ilgąją pertrauką atsiliko 39:41, o po trijų ketvirčių turėjo 17 taškų deficitą 49:66. Ketvirtąjį kėlinį mūsiškiai pradėjo spurtu 18:0 ir pasivijo nutolusius varžovus bei išplėšė sunkią pergalę.

Lietuvos rinktinė antradienį susitiks su Latvijos komanda.

J grupėje rungtyniauja ir rumunai, kuriuos lietuviai jau nugalėjo pirmajame etape.

Pirmąsias dvi vietas grupėje užimsiančios komandos pateks į ketvirtfinalį.

Trenerio Roberto Kuncaičio vadovaujama Lietuvos rinktinės pirmajame etape laimėjo visas trejas rungtynes.

J grupės lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pelnytų ir praleistų taškų santykis).

1. Lietuva 2 2 0 161-140

2. Latvija 2 1 1 158-161

3. Rumunija 2 1 1 150-163

4. Vokietija 2 0 2 151-156.