Lietuvos penkiakovininkių komanda – vilniečiai Edvinas Krungolcas ir Justinas Kinderis bei kaunietis Tadas Žemaitis – Vokietijoje vykusio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato estafetės varžybose antradienį iškovojo auksą!

Lietuviai surinko 6638 taškus.

Sidabras atiteko Vengrijos sportininkams. Jie nuo lietuvių atsiliko 56 taškais. Bronzą pelnė Čekijos atstovai (6478 tšk.).

Ketvirtąją vietą užėmė baltarusiai (6422 tšk.), penktąją - ukrainiečiai (6384 tšk.), o šeštąją - nugalėtojų titulą gynę rusai (6298 tšk.).

Po trijų rungčių pirmavę latviai liko tik aštunti (6260 tšk.).

Varžybose dalyvavo 11 komandų.

Po pirmosios rungties - fechtavimo varžybų - lietuviai tapo lyderiais. Po antrosios rungties - plaukimo varžybų - mūsiškiai nukrito į antrąją vietą. Po trečiosios rungties - jojimo varžybų - Lietuvos komanda buvo taip pat antra. Per lemiamas jojimo ir šaudymo varžybas lietuviai varžovams nepaliko jokių vilčių.

Lietuvos penkiakovininkai Europos pirmenybių estafetės varžybas laimėjo po septynerių metų pertraukos. Pernai ir užpernai lietuviai Senojo žemyno pirmenybių estafetės varžybose buvo antri.

Pernai estafetės varžybas Europos čempionate laimėjo Lietuvos moterų komanda.