Lietuvos dviračių plento čempionato vyrų grupines lenktynes ketvirtadienį Ignalinoje laimėjo Utenos kūno kultūros ir sporto centro atstovas Egidijus Juodvalkis. 21-erių metų dviratininkas 166,3 km nuvažiavo per 4 val. 7 min. 40 sek.

Pirmą kartą šalies čempionu tapęs E. Juodvalkis finišo sprinte aplenkė penkis varžovus. Sidabro medalis atiteko 23-ejų metų Gediminui Bagdonui („Wielervereniging NHT“), o bronzos - 19-mečiam Vismantui Mockevičiui (Kauno jaunalietuvių sporto organizacijos mokykla-„Litubel Staki Parket“).

Ketvirtas finišavo Tomas Micė (Vilniaus DSK „Vitus“), penktas - Marius Bernatonis („Atlas-Romer‘s Hausbaeckerei“), o šeštas - Mindaugas Striška („Revor-Jartazi“).

Atskiro starto lenktynių čempionas Ignatas Konovalovas („Cervelo“) finišavo 17-as, o 2005 metų šalies čempionas Aivaras Baranauskas („EC Raisme Petite Foret“) - 18-as.

Iš 33 startavusių dviratininkų klasifikuota 20.

2008 metų šalies čempionas Tomas Vaitkus („Astana“) čempionate nedalyvavo.

Kaip jau skelbėme, moterų grupinių lenktynių Lietuvos čempione tapo Rasa Leleivytė iš mūsų šalyje registruotos Italijos komandos „Safi-Pasta Zara-Titanedi“.

Ignalinoje Lietuvos dviračių plento čempionatas surengtas jau penktus metus iš eilės.