Sekmadienį Jurbarke vykusį Lietuvos galiūnų čempionato pirmąjį etapą laimėjo birštonietis Vidas Blekaitis. Jis laimėjo penkias rungtis iš septynių ir surinko 72 taškus.

Antrąją vietą su 64 taškais užėmė biržietis Alvidas Brazdžius, o trečias buvo panevėžietis Nerijus Liobikas, surinkęs 56 taškus. Ketvirtąją ir penktąją vietas užėmė mažeikiškiai - atitinkamai Marius Lalas (50 tšk.) ir Vaidas Laurinskis (45 tšk.).

V. Blekaitis šiose varžybose pagerino du Lietuvos rekordus. Jis 135 kg rąstą iškėlė 10 kartų, o 365 kg svorio naščius 25 m nunešė per 11,72 sek.

Varžybose dalyvavo 11 galiūnų. Panevėžietis Vilius Petrauskas dėl traumos varžybų nebaigė. Pajėgiausio Lietuvos galiūno Žydrūno Savicko tarp dalyvių nebuvo.