Vakar buvo sužaisti FIFA Konfederacijų taurės turnyro, vykstančio Pietų Afrikos Respublikoje, A grupės antrojo turo susitikimai. Juose pergales šventė favoritėmis laikytos Ispanijos ir šeimininkų PAR komandos.

Ispanams po įspūdingos pergalės net 5:0 pirmajame mače su Naująja Zelandija dvikova su Iraku klostėsi kur kas sunkiau. Nors Europos čempionai visą laiką turėjo iniciatyvą ir spaudė varžovus, vienintelį įvartį sugebėjo pasiekti tik po pertraukos: 55 minutę gražiu smūgiu galva pasižymėjo CF „Valencios“ snaiperis Davidas Villa. Ispanai įsirašė antrąją pergalę (1:0) į savo sąskaitą ir užsitikrino kelialapį į pusfinalį.

Antrose dienos rungtynėse PAR vienuolikė 2:0 (1:0)  įrodė savo pranašumą prieš grupės autsaiderius Naujosios Zelandijos futbolininkus. Abu įvarčius nugalėtojams 21 ir 52 min. pelnė Bernardas Parkeris. PAR iškovojo jau 4 tašką, o Naujoji Zelandija vis dar lieka be taškų.

Paskutiniame trečiajame A grupės ture susitiks: Ispanija – PAR ir Irakas – Naujoji Zelandija.