Lenkijoje vykusiame tarptautiniame jaunių (iki 17 metų) ir jaunučių (iki 14 metų) graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos atstovai iškovojo 15 medalių.

Jaunučių amžiaus grupės komandų įskaitoje Šiaulių rajono komanda (treneris Alvydas Tilenis) užėmė antrąją vietą, o panevėžiečiai (treneris Vladimiras Audickas) buvo ketvirti.

Jaunių amžiaus grupėje Kauno komanda (treneris Vidas Paleckis) liko šešta.

Jaunučių varžybose aukso medalius pelnė Kristupas Šleiva (35 kg), Vytautas Orvidas (42 kg), Gytis Sabutis (53 kg) ir Tulgaudas Dankis (73 kg), sidabro medaliais pasipuošė Justinas Sirutis (73 kg) ir Mantas Repečka (85 kg), o bronzos apdovanojimus iškovojo Saulius Klabys (38 kg), Tomas Valčiukas (47 kg), Ovidijus Skirmantas (59 kg), Lukas Dirsė (66 kg) ir Tomas Norkevičius (73 kg).

Jaunių varžybose trečiąsias vietas užėmė Gytis Daugirdas (50 kg), Gediminas Šurmaitis (63 kg), Eividas Stankevičius (63 kg) ir Vytautas Mudingis (85 kg).

Varžybose dalyvavo 174 sportininkai iš Armėnijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos ir Lietuvos.