Italijos krepšinio čempionato finalo trečiosiose rungtynėse Milano „Armani Jeans“ ekipa, kurioje rungtyniauja Mindaugas Katelynas, namuose 72:73 (20:26, 25:13, 12:19, 15:15) nusileido Sienos „Montepaschi“ komandai, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius bei serijoje iki keturių pergalių atsilieka - 0:3.

„Montepaschi“ pergalę, iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 15 sekundžių, įtvirtino taiklūs K.Lavrinovičiaus baudos metimai. D.Hawkinsas sustabdytas pražanga taip pat realizavo abi baudas, tačiau tai jo komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

M.Katelynas per 20 minučių pelnė 7 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai) ir atkovojo 5 kamuolius.

Pralaimėjusiems Davidas Hawkinsas įmetė 23 taškus, Mike'as Hallas - 15 (14 atk. kam.), Joey'us Beardas - 12 taškų.

K.Lavrinovičius per 23 žaidimo minutes surinko 6 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį.

R.Kaukėnas aikštelėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Morrisas Finley (18 tšk.), Terrellas McIntyre'as (11 tšk.) ir Shaunas Stonerookas (9 tšk.).