„Lakers“ trečiąkart įveikė „Magic“ ir visiškai priartėjo prie NBA aukso

Los Andželo „Lakers“ klubas atsidūrė per žingsnį nuo NBA čempionų titulo. „Lakers“ išvykoje po pratęsimo 99:91 (20:24, 17:25, 30:14, 20:24, 12:4) palaužė Orlando „Magic“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3:1.

Atvykėliai iš Los Andželo pratęsimą išplėšė tik likus 4 sekundėms, kai tritaškį pataikė Derekas Fisheris. Pratęsimo metu aikštės šeimininkai jau buvo sugniuždyti psichologiškai ir nebesugebėjo atsitiesti bei  nors kiek rimčiau pasipriešinti „Lakers“ krepšininkams, o 5 minčių atkarpą pralaimėjo net 4:12.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Kobe Bryantas (7 atk. kam., 8 rez. perd.), surinkęs 32 taškus. Pau Gasolis (10 atk. kam.) ir Trevoras Ariza (9 atk. kam.) pridėjo po 16, Derekas Fisheris - 12 taškų.

Pralaimėjusiems Hidayetas Turkoglu pelnė 25, Dwightas Howardas (21 atk. kam., 9 blk., 7 kl.) - 16, Mickaelis Pietrusas - 15, Raferis Alstonas - 11 taškų.

Penktosios ir galbūt lemiamos NBA finalo serijos rungtynės bus žaidžiamos  sekmadienį vėl Orlande.