Pergalingai Italijos krepšinio lygos finalą pradėjo Sienos „Montepaschi“ klubas, kuriame rungtyniauja Kšištofas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas, namuose 80:57 (16:15, 19:9, 25:14, 20:19) sutriuškinęs Mindaugo Katelyno atstovaujamą Milano „Armani Jeans“ ekipą.

R.Kaukėnas nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Lietuvis per 25 minutes į varžovų krepšį įmetė 17 taškų (1/3 dvitaškių, 4/4 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 2 sykius.

K.Lavrinovičius aikštėje praleido 21 minutę, per kurią pelnė 8 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius ir kartą prasižengė.

Romainas Sato (7 atk. kam.) pridėjo 15, Henry Domercantas - 11, Terrellas McIntyre'as (5 rez. perd.) - 10 taškų.

Pralaimėjusiems M.Katelynas per 23 minutes surinko 2 taškus (1/6 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius prasižengė.

Jobey Thomasas pelnė 13, Davidas Hawkinsas - 11, Hollisas Price'as - 10 taškų.