Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna 55-osiose Janušo Kusočinskio memorialo varžybose sekmadienį užėmė antrąją vietą. 37-erių metų vilnietis diską nusviedė 63 m 93 cm.

Tai buvo antrosios V. Aleknos varžybos šį sezoną.

Nugalėjo olimpinis vicečempionas lenkas Piotras Malachovskis (Piotr Malachowski). Jis trečiuoju bandymu diską nusviedė 65 m 98 cm. Trečias liko vengras Zoltanas Kevagas (Zoltan Kovago), nusviedęs diską 62 m 22 cm.

Geriausias V. Aleknos bandymas buvo antrasis. Pirmuoju bandymu jis diską nuskraidino 63 m 70 cm, ketvirtuoju - 63 m 91 cm, o šeštuoju - 61 m 63 cm. Trečiasis ir ketvirtasis lietuvio metimai buvo neįskaityti.

1500 m bėgimo distancijoje Irina Krakoviak tarp 16 dalyvių buvo 11-a (4.14,86), o Audra Dagelytė 100 m bėgimo rungtyje, kurioje dalyvavo 23 sportininkės, pasidalijo 18-19 vietas (12,16 sek.).