Europos čempionatui besirengianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sekmadienį pergalingai baigė keturių komandų turnyrą Strasbūre, dramatiškose rungtynėse po pratęsimo nugalėjusi Prancūzijos krepšininkus 110:100 (20:21, 16:32, 33:19, 17:14; 24:14).

Šiame mače lietuviai parodė tvirtą charakterį ir sugebėjo išplėšti pergalę, po dviejų kėlinių atsilikdami net 17 taškų - 36:53. Trečiajame kėlinyje mūsiškiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų, o per ketvirtąjį ir pavijo šeimininkus.

Pratęsime Lietuvos krepšininkai jau tvirtai diktavo savo sąlygas ir laimėjo solidžiu skirtumu.

Rungtynių didvyriu tapo net 34 taškus pelnęs Arvydas Macijauskas, 18 taškų pelnė Šarūnas Jasikevičius, 14 - Virginijus Praškevičius, 13 - Kšyštofas Lavrinovičius.

Eurelijus Žukauskas pelnė 9, Donatas Slanina - 8, Ramūnas Šiškauskas - 7, Darius Songaila - 3, o Darius Maskoliūnas bei Rimantas Kaukėnas - po 2 taškus.

Prancūzijos rinktinei daugiausia taškų pelnė Tonis Parkeris (Tony Parkeris) - 20, Alenas Digbeu (Alain Digbeu) - 18, Mustafa Sonko (Mustapha Sonko) - 13.

Kitose sekmadienio rungtynėse Italijos krepšininkai nugalėjo Izraelio komandą 78:71 (19:32, 28:16, 15:12, 16:11) ir to jiems pakako, kad taptų turnyro nugalėtojais.

Italijos, Lietuvos ir Prancūzijos ekipoms surinkus po dvi pergales, italų taškų skirtumas buvo geriausias, nes jie įveikė lietuvius 81:71, o prancūzams pralaimėjo 85:90.