Šeštadienį (08.09) pasibaigusiame pasaulio jaunių akademinio irklavimo čempionate Graikijoje lietuviai Marius Ravinskis ir Eimantas Grigalius (porinė dvivietė) 1000 m distanciją nuplaukė per 3 min. 5,06 sek. ir iškovojo aukso medalį.

Atrankinėse varžybose 2000 m distancijoje jie irgi buvo pirmi, nuotolį įveikę per 6 min. 43,72 sek..

Kitiems Lietuvos irkluotojams sekėsi prasčiau - iškovotos dvi šeštosios vietos: vienvietininkų finale Mindaugas Griškonis 1000 m distanciją įveikė per 3:27.84, o merginų keturvietė be vairininko - Laura Jatautaitė, Gintarė Abromavičiūtė, Lina Šileikytė, Vilma Zigmantaitė - per 3:22.60.

Aštuntąją vietą pasaulio jaunių akademinio irklavimo čempionate užėmė Jono Rimkausko ir Mariaus Vaitiekaus dvivietė be vairininko - 3:18.89 (1000 m).

Vienvietę irklavusi Gabrielė Albertavičiūtė į finalą nepateko.