Šešių komandų XIV-ojo tarptautinio "Challenge Jacky Schoeffler" krepšinio turnyro Prancūzijoje nugalėtoju tapo Kauno "Žalgiris", sekmadienį finale 94:75 (18:25, 17:20, 29:16, 30:14) įveikę Belgijos čempionę bei praėjusių metų šių varžybų nugalėtoją Šarlerua "Spirou" (Belgija) ekipą.

30 taškų nugalėtojams pelnė Dainius Šalenga, 21 - Tanoka Beardas, 15 - Mindaugas Timinskas, 12 - Edas Cota, 6 - Giedrius Gustas.

Pasak "Žalgirio" svetainės internete, kauniečiams įteikta ne tik turnyro nugalėtojų taurė, bet ir korektiškiausios komandos prizas.

Naudingiausiu turnyro krepšininku pripažintas T.Beardas.

Trečiąją vietą turnyre užėmė Le Mano "Sarthe Basket", 82:69 įveikusi Diunkerko "Gravelines" su Dainiumi Adomaičiu.

Penktojoje vietoje liko Paryžiaus "Basket Racing" krepšininkai, 83:78 privertę pasiduoti "Chalon" ekipą.