Trečiadienį (01.29) paaiškėjo dar du Ispanijos futbolo taurės turnyro pusfinalio dalyviai: prie Huelvos "Recreativo" klubo prisidėjo "Mallorca" ir "Osasuna" komandos.

Įtikinamą pergalę trečiadienį atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo "Mallorca" futbolininkai, savo aikštėje net 4:0 (3:0) sutriuškinę praėjusio sezono taurės finalininką Madrido "Real" klubą. Pirmasis šių komandų susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Kitame trečiadienio ketvirtfinalio mače tarp "Osasuna" ir "Sevilla" komandų prireikė pratęsimo, nes pagrindinis atsakomojo mačo laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 - kaip ir pirmasis susitikimas Seviljoje.

Per pratęsimą laimė šypsojosi aikštės šeimininkams, kurie įmušę du ir praleidę vieną įvartį šventė pergalę rezultatu 3:2.

Ketvirtasis ketvirtfinalio atsakomasis mačas, kuriame II lygos "Murcia" ekipa namie bandys atsirevanšuoti už pralaimėjimą 0:1 išvykoje taurės savininkui La Korunjos "Deportivo" klubui, įvyks ketvirtadienį.

Trečiadienio rungtynių statistika:

"Osasuna" - "Sevilla" 3:2 (0:0, 1:1, 2:1), 14 000 žiūrovų. 1-os rungtynės - 1:1."Osasuna" - Patxi Punal 76 min., Cesar Palacios 98 min., Inaki Munoz 115 min. (11 m.b.);"Sevilla" - Antonito 88 min., Francisco Casquero 107 min.

"Mallorca" - Madrido "Real" 4:0 (3:0), 20 000. 1-os rungt. 1:1.Įv.: Fernando Nino 8 min., Samuel Eto`o 31 ir 36 min., Walter Pandiani 49 min.