Šeštadienį Žydrūnas Ilgauskas pelnė 19 taškų ir po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, tačiau lietuvio Klivlendo "Cavaliers" ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono mače patyrė trisdešimt šeštąjį pralaimėjimą.

Vos aštuonias pergales turintys absoliutūs NBA lygos autsaideriai "Cavaliers" krepšininkai, namie po pratęsimo 101:102 (24:25, 28:21, 22:25, 19:22, 8:9) turėjo pripažinti šeštąją vietą Rytų konferencijos Centriniame divizione užimančios Atlantos "Hawks" (16 pergalių ir 28 pralaimėjimai) ekipos pranašumą.

Lietuvis per 35 minutes pataikė 8 dvitaškius iš 15 bei realizavo 3 baudų metimus iš 5. Be to, Ž.Ilgauskas atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir keturis kartus suklydo.17 taškų į svečių krepšį šeštadienį įmetė Smushas Parkeris (Smašas Parkeris), 16 - Ricky Davisas (Rikis Deivisas), 14 - Dajuanas Wagneris (Dachuanas Vagneris), 10 - Chrisas Mihmas (Krisas Mimas).

Atlantos ekipoje, kuri pergalę svečiuose iškovojo pirmą kartą nuo praėjusių metų lapkričio 12-osios dienos, sėkmingiausiai žaidė Glennas Robinsonas (27 tšk.), Shareefas Abdur-Rahimas (25 tšk.) ir Jasonas Terry (13 taškų).

"Cavaliers" krepšininkai pralaimėjo šeštąsias rungtynes iš eilės bei devintąsias iš 10 paskutiniųjų lygoje.