Dvidešimt šeštą pergalę keturiasdešimt pirmose NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno divizione užimantis Arvydo Sabonio Portlendo "Trail Blazers" klubas, penktadienį svečiuose po pratęsimo 97:96 įveikęs trečiojoje pozicijoje Centriniame divizione esančius Naujojo Orleano "Hornets" (23 pergalės ir 21 pralaimėjimas) krepšininkus.

Lietuvis per pratęsimą nugalėtojams pelnė 5 taškus iš 9. Iš viso per 22 minutes į aikštelės šeimininkų krepšį A.Sabonis įmetė 10 taškų, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. "Trail Blazers" vidurio puolėjas pataikė 2 dvitaškius iš 8 bei realizavo 6 baudų metimus iš 8.

"Manau, jog didžia dalimi Sabas mums padėjo per pratęsimą, ypač jo pradžioje",- sakė po rungtynių Portlendo treneris Maurice`as Cheeksas (Morisas Čiksas). Pasak jo, paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę išleisti į aikštelę vietoje Rubeno Pattersono A.Sabonį jam padėjusi apsispręsti nuojauta.

26 taškus nugalėtojams pelnė Derekas Andersonas, 16 - Bonzi Wellsas (Bonzis Velsas), 15 - Zachary Randolphas, 7 - Scottie Pippenas (Skotis Pipenas)."Trail Blazers" gretose nežaidė septynerioms rungtynėms diskvalifikuotas Rasheedas Wallace`as (Rašidas Volisas): rezultatyviausias Portlendo krepšininkas jau praleido ketverias rungtynes.

Naujojo Orleano ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Davidas Wesley (Deividas Veslis, 28 tšk.), P.J.Brownas (Pi Džei Braunas, 18 tšk.), Jamaalas Magloire`as (13 tšk.) ir George`as Lynchas (11 taškų).