Dvidešimt aštuntą pergalę keturiasdešimt trečiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno divizione užimantis Arvydo Sabonio Portlendo "Trail Blazers" klubas.

Antradienį namuose Portlendo krepšininkai tik ketvirtame kėlinyje po atkaklios kovos 98:92 (27:26, 26:28, 21:23, 24:15) privertė pasiduoti Vakarų konferencijos autsaiderę Denverio "Nuggets" ekipą (10 pergalių ir 35 pralaimėjimai).

Lietuvis nugalėtojams per 22 žaidimo minutes pelnė 12 taškus, pataikęs 4 dvitaškius iš 9 bei realizavęs 4 baudų metimus iš 6. Po krepšiais A.Sabonis atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo vieną varžovo metimą bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Derekas Andersonas (24 tšk.) ir Bonzi Wellsas (Bonzis Velsas, 17 taškų). 13 taškų į svečių krepšį įmetė Scottie Pippenas (Skotis Pipenas), 11 - Jeffas McInnis (Džefas Makinis).

Denverio komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Juwanas Howardas (Džiuvanas Hovardas, 17 tšk.), Vincentas Yarbrough (Vinsentas Jarbra, 15 tšk.), Chrisas Whitney (Krisas Vitnis, 13 tšk.) ir Donnellas Harvey (Donelas Harvis, 12 taškų).Antradienį šeštąsias rungtynes praleido septyneriems mačams diskvalifikuotas rezultatyviausias "Trail Blazers" krepšininkas Rasheedas Wallace`as (Rašidas Volisas). Rungtyniaudama be jo, Portlendo komanda laimėjo penkerias rungtynes iš šešerių.