Keturioliktą nesėkmę trisdešimt penktose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė trečiąją vietą Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno divizione užimantis Arvydo Sabonio Portlendo "Trail Blazers" klubas.

Penktadienį svečiuose "Trail Blazers" krepšininkai po atkaklios kovos 81:82 (25:26, 21:20, 13:16, 22:20) nusileido Vakarų konferencijos autsaideriui Denverio "Nuggets" (9 pergalės ir 26 pralaimėjimai) klubui.

Pastarosiomis dienomis nugaros skausmų kamuojamas A.Sabonis šiame mače žaidė vos 3 minutes: aikštėje pasirodęs tik ketvirtojo kėlinio pradžioje, lietuvis pataikė abu baudų metimus.

Portlendo komandoje sėkmingiausiai žaidė Derekas Andersonas (17 tšk.), Bonzi Wellsas (Bonzis Velsas, 15 tšk.), Rasheedas Wallace`as (Rašidas Volisas, 14 tšk. ir 12 kamuolių) ir Rubenas Pattersonas (12 taškų).

20 taškų nugalėtojams pelnė ir 11 kamuolių po krepšiais atkovojo Nene Hilario. 19 taškų į svečių krepšį įmetė Juwanas Howardas (Džiuvanas Hovardas), 16 - Rodney White`as (Rodnis Vaitas).