Antradienį (04.15) Graikijoje prasidėjo Europos sunkiosios atletikos čempionatas. Pirmąją varžybų dieną trijų svorio kategorijų varžybose medalius iškovojo aštuonių valstybių sportininkai.

Du medalius (sidabro ir bronzos) antradienį laimėjo Rumunijos atletai, o nugalėtojais atskirose svorio kategorijose tapo rusė Svetlana Uljanova (iki 48 kg), Turkijos atletė Nurcas Taylan (iki 53 kg) ir Vitalijus Derbenievas (iki 56 kg) iš Baltarusijos.

Čempionate dalyvaus ir du Lietuvos sportininkai: penktadienį svorio kategorijos iki 85 kg "B" grupės varžybose dalyvaus Donatas Anuškevičius, o sekmadienį Sidnėjaus olimpinių žaidynių dalyvis Ramūnas Vyšniauskas kovos tarp stipriausių svorio kategorijos iki 105 kg atletų.