Ketvirtadienį (04.17) Graikijoje tęsėsi Europos sunkiosios atletikos čempionatas.

Trečioji varžybų diena sėkminga buvo Rusijos ir Bulgarijos sportininkams, kurie iškovojo po tris medalius: rusai - du aukso ir vieną bronzos medalį, o Bulgarijos sunkiaatlečiai pelnė vieną aukso ir du sidabro.

Nugalėtojais atskirose svorio kategorijose tapo Rusijos sportininkės Valentina Popova (iki 69 kg) bei Natalija Zabolotnaja (iki 75 kg) ir bulgaras Galabinas Boevskis (iki 69 kg)

Penktadienį jėgas čempionate išmėgins ir pirmasis iš dviejų Lietuvos sportininkų - Donatas Anuškevičius dalyvaus svorio kategorijos iki 85 kg "B" grupės varžybose. Kitas mūsų šalies atstovas Sidnėjaus olimpinių žaidynių dalyvis Ramūnas Vyšniauskas tarp stipriausių svorio kategorijos iki 105 kg atletų kovos sekmadienį.