Trečiadienį ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyre sužaistos paskutinės rungtynės A grupėje.

Grupės nugalėtojais tapo 11 pergalių iš 14-os galimų iškovoję Trevizo "Benetton" (Italija) krepšininkai, paskutiniame mače 72:59 nugalėję grupės autsaiderę Atėnų AEK (Graikija) ekipą.

Antroje vietoje liko Šarūno Jasikevičiaus "Barcelona" (Ispanija) komanda trečiadienį svečiuose 80:66 nugalėjusi Berlyno "Alba" (Vokietija).

Kulkšnies traumos padarinius vis jaučiantis įžaidėjas iš Lietuvos trečiadienio mače per 23 min. pelnė 7 taškus. Š.Jasikevičius prametė 4 dvitaškius, pataikė du tritaškius iš 4, vienintelį mestą baudos metimą, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Vietas tarp šešiolikos stipriausių Eurolygos komandų užsitikrino ir Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija), Bolonijos "Skipper" (Italija) bei Zagrebo "Cibona Vip" (Kroatija) komandos.

Turo rungtynėse "Cibona Vip" namie 89:83 po pratęsimo įveikė "Skipper" klubą, o "Efes Pilzen" savo aikštėje pralaimėjo Po Ortezo "Elan Bernais" (Prancūzija) krepšininkams, kurie, iškovoję šeštąją pergalę, turi dar teorinių galimybių žaisti antrajame etape.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

Berlyno "Alba" - "Barcelona" 66:80Zagrebo "Cibona Vip" - Bolonijos "Skipper" 89:83 (po pratęsimo)Trevizo "Benetton" - Atėnų AEK 72:59Stambulo "Efes Pilsen" - Po Ortezo "Elan Bernais" 69:71

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Trevizo "Benetton" 11 3 1253:11082. "Barcelona" 11 3 1137:10483. Stambulo "Efes Pilsen" 8 6 1072:9984. Bolonijos "Skipper" 8 6 1085:10875. Zagrebo "Cibona Vip" 7 7 1066:11186. Po Ortezo "Elan Bearnais" 6 8 1067:11247. Berlyno "Alba" 4 10 1064:11728. Atėnų AEK 1 13 1000:1098