Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse nutraukė antrąją vietą Šiaurės Vakarų pogrupyje užimantis Lino Kleizos Denverio "Nuggets" (23 pergalės ir 21 pralaimėjimas) klubas, penktadienį namuose po pratęsimo 114:107 (13:23, 28:20, 24:23, 32:31, 17:10) įveikęs ketvirtojoje pozicijoje pogrupyje esančius Portlendo "Trail Blazers" (20/28) krepšininkus bei atsirevanšavęs varžovams už pralaimėjimą (91:100) trečiadienį išvykoje.
Lietuvis arenos šeimininkams pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, kartą suklydo bei dukart prasižengė. Per 18 su puse minutės L. Kleiza prametė tritaškį bei pataikė 2 dvitaškius iš 5.
33 taškus į svečių krepšį įmetė Carmelo Anthony, 20 - Nene Hilario, 19 - Steve`as Blake`as, 17 - J.R.Smithas.
"Trail Blazers" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Zachas Randolphas (25 tšk.), Brandonas Roy (22 tšk.), Juanas Dixonas (21 tšk.) bei Jarrettas Jackas (12 taškų).