Ketvirtą pergalę septintose ikisezoninėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iškovojo Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" komanda, trečiadienį namie 108:92 (28:24, 18:13, 28:39, 34:16) įveikusi Vašingtono "Wizards" klubą.

Lietuvis buvo rezultatyviausias aikštelės šeimininkų gretose, per 26 minutes pelnęs 25 taškus - 15 iš jų per trečiąjį kėlinį. Jis pataikė 10 dvitaškių iš 14 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6. Po krepšiais Ž.Ilgauskas atkovojo 9 kamuolius, blokavo varžovo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko keturias asmenines pražangas.

19 taškų į svečių krepšį įmetė ir 8 rezultatyvius perdavimus atliko LeBronas Jamesas (LeBronas Džeimsas), 16 - J.R.Bremeris, 14 - Ricky Davisas (Rikis Deivisas), 10 - Carlosas Boozeris (Karlosas Buzeris).

"Wizards" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Gilbertas Arenas (29 tšk.), Kwame Brownas (16 tšk.), Jarvis Hayesas (12 tšk.) bei Chrisas Whitney (11 taškų).Vašingtono krepšininkams tai buvo penktasis pralaimėjimas per septynerias ikisezonines NBA rungtynes.