Antroje FIBA Europe League (FEL) ture sėkmingai pasirodė “Ural Great” legionierius Kšištofas Lavrinovičius, tačiau tai nepadėjo jo komandai, kuri pralaimėjo paskutinėmis sekundėmis rezultatu 80:78 (18:14, 19:23, 25:16, 18:25). .Lavrinovičius per beveik 21 minutę pelnė 17 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

Vokietijos komanda pirmavo nuo pat dvikovos pradžios, tačiau persvarą nuolat tirpdė taiklūs svečių komandos metimai. Didesnė persvarą šeimininkams pavyko susikrauti per trečią kėlinuką, tačiau ketvirtame Rusijos klubas priartėjo ir buvo išlyginęs rezultatą 78:78. Tačiau Daineko prarado kamuolį, vokiečiai realizavo abu baudos metimus, o paskutinis Čikalkino metimas nepasiekė tikslo.

Sergejus Čikalkinas pelnė 21 tašką.

Šeimininkų komandoje pasižymėjo legionieriai iš Baltijos šalių. Estas Gertas Kullamae pelnė net 30 taškų (10 taiklių tritaškių iš 14), o latvis Uvis Helmanis pridėjo 13 taškų.