Antrąjį pralaimėjimą ketvirtose ikisezoninėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse patyrė Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" komanda.

Ketvirtadienį (10.16) svečiuose Klivlendo krepšininkai 78:86 (19:26, 14:21, 29:14, 16:25) turėjo pripažinti Los Andželo "Lakers" ekipos pranašumą. Beje, po ypač sėkmingo trečiojo kėlinio "Cavaliers" krepšininkai pirmą kartą išsiveržė (62:61) į priekį bei pirmavo beveik pusę ketvirtojo kėlinio.

Ž. Ilgauskas svečiams per 29 minutes pelnė 19 taškų, pataikęs 7 dvitaškius iš 13 bei realizavęs 5 baudų metimus iš 6. Po krepšiais lietuvis atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei keturis kartus suklydo.

Kaip ir Ž. Ilgauskas, 19 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Darius Milesas, 14 - Ricky Davisas, 8 - LeBronas Jamesas.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Karlas Malone`as - 18 taškų, 13 sugriebtų ir 2 perimti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei vienas blokuotas varžovo metimas.

13 taškų nugalėtojams pelnė Gary Paytonas, po 10 - ukrainietis Stanislavas Medvedenka ir Jamalas Sampsonas.

"Lakers" ekipoje ir šįkart nežaidė abu lyderiai - Shaquille`as O`Nealas bei Kobe Bryantas.

Likusių ketvirtadienio ikisezoninių NBA mačų rezultatai:

Hiustono "Rockets" - Sakramento "Kings" 72:88Naujojo Orleano "Hornets" - Čikagos "Bulls" 91:101Atlantos "Hawks" - Majamio "Heat" 92:78Los Andželo "Clippers" - Fynikso "Suns" 93:97Jutos "Jazz" - Orlando "Magic" 86:90