31-erių Londono "Chelsea" (Anglija) klubo saugas Mario Staničius nusprendė atsisveikinti su Kroatijos nacionaline futbolo rinktine, antradienį oficialiai pareiškė Kroatijos futbolo federacija.

Per savo karjerą M. Staničius šalies komandos sudėtyje žaidė 45 mačus, o kartu su rinktine 1998 metų planetos pirmenybėse Prancūzijoje užėmė trečiąją vietą.

Kroato "Chelsea" klubas pasibaigusiame Anglijos futbolo čempionate užėmė ketvirtąją vietą bei pelnė teisę žaisti UEFA čempionų lygos turnyre.

Anksčiau M. Staničius žaidė "Club Bruges" (Belgija) ir "Parma" (Italija) vienuolikėse.

Paskutinį kartą Kroatijos futbolo rinktinės sudėtyje jis žaidė balandžio 30-ąją: tąkart kroatai Solnoje 2:1 nugalėjo Švedijos ekipą.