Antrosiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finalo rungtynėse antradienį Nju Džersio "Nets" krepšininkai svečiuose 88:86 (20:19, 19:23, 19:25, 30:19) įveikė Detroito "Pistons" komandą bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:0. Pirmąjį mačą išvykoje sekmadienį "Nets" laimėjo 76:74.

Pergalingus taškus svečiams, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 48 sekundes, antradienį baudų metimais pelnė Richardas Jeffersonas (Ričardas Džefersonas).

Nugalėtojams, kurie Rytų konferencijoje pajėgiausi buvo praėjusiame sezone, 25 taškus pelnė ir 9 kamuolius po krepšiais atkovojo Kenyonas Martinas (Kenijonas Martinas). Per ketvirtąjį kėlinį jis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 16 taškų.Jasono Kiddo (Džeisono Kido) sąskaitoje - 20 taškų, 7 sugriebti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

11 taškų "Nets" klubui pelnė Jasonas Collinsas (Džeisonas Kolinsas), 9 - R.Jeffersonas, 8 - Rodney Rogersas (Rodnis Rodžersas).

Detroito "Pistons" komandos, kuris konferencijos finale žaidžia po 12 metų pertraukos, gretose sėkmingiausiai žaidė Richardas Hamiltonas (Ričardas Hamiltonas, 24 tšk.), Chauncey Billupsas (Čonsis Bilapsas, 15 tšk.), Cliffordas Robinsonas (Klifordas Robinsonas, 11 tšk.) bei Corlissas Williamsonas (Korlisas Viljamsonas, 10 taškų).

Trečiąsias bei ketvirtąsias Rytų konferencijos finalo rungtynes Nju Džersio "Nets" krepšininkai namuose žais ketvirtadienį bei šeštadienį.