Vasario 25 dieną "Millennium" stadione Kardife Anglijos futbolo lygos taurės turnyro finale šalies čempionas Londono "Chelsea" klubas susitiks su Londono "Arsenal" vienuolike.

Tai paaiškėjo trečiadienį po antrųjų pusfinalio rungtynių, kuriose "Arsenal" futbolininkai namuose tik per pratęsimą 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) palaužė "Tottenham Hotspur" ekipos pranašumą. Pirmas šių komandų susitikimas prieš savaitę baigėsi lygiosiomis - 2:2 (2:0).

Antrosiose rungtynėse trečiadienį aikštės šeimininkai pirmieji įmušė įvartį - 77 min. pasižymėjo Emmanuelis Adebayoras. Po aštuonių minučių Hossamas Ahmedas Mido rezultatą išlygino ir beveik 60 tūkst. susirinkusių žiūrovų išvydo pratęsimą, kuriame įvarčiai krito į svečių vartus: pirmojo pratęsimo kėlinio pabaigoje Jeremie`s Aliadiere`as persvėrė rezultatą, o antrajame kėlinuke Pascalis Chimbonda (112 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus.