Trisdešimt septintą pergalę penkiasdešimtose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei absoliutaus lyderio poziciją susigrąžino Sakramento "Kings" klubas, kuriame rungtyniauja Darius Songaila.

Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupyje pirmaujantys "Kings" krepšininkai trečiadienį svečiuose 96:94 (32:20, 17:30, 28:23, 19:21) privertė pasiduoti Detroito "Pistons" ekipą, kuri Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje užima antrąją vietą - 33 pergalės ir 21 pralaimėjimas.

Pergalę svečiams lėmė taiklus serbo Predrago Stojakovičiaus metimas, ketvirtame kėlinyje likus žaisti 0,4 sekundės.

D.Songaila nugalėtojams per 5 žaidimo minutes pelnė 5 taškus, pataikęs 2 dvitaškius iš 3 bei 1 baudos metimą iš 2. Šiame mače lietuvis kartą prasižengė.

Sėkmingiausiai svečių ekipoje rungtyniavo Mike`as Bibby (26 tšk.), P.Stojakovičius (25 tšk.), Bradas Milleris (18 tšk.) bei Dougas Christie (11 taškų).

Aikštelės šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Richardas Hamiltonas (27 tšk.), Benas Wallace`as (17 tšk,), Chucky Atkinsas bei Corlissas Williamsonas (po 10 taškų).

"Kings" krepšininkai laimėjo jau penkerias rungtynes išvykoje iš eilės, o per aštuonis paskutiniuosius NBA mačus iškovojo septynias pergales.