Trisdešimtą nesėkmę keturiasdešimt devintose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Klivlendo "Cavaliers" ekipa, kurioje žaidžia Žydrūnas Ilgauskas.

Šeštąją vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje užimantys "Cavaliers" krepšininkai trečiadienį namuose po pratęsimo 106:111 (22:24, 19:22, 28:19, 23:27, 14:19) turėjo pripažinti antrojoje pozicijoje Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupyje esančios Los Andželo "Lakers" (29 pergalės ir 17 pralaimėjimų) komandos pranašumą.

Ž.Ilgauskas nugalėtojams pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus. Per 32 minutes jis pataikė 5 dvitaškius iš 13 ir realizavo abu baudų metimus. Be to, lietuvis perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo bei už 6 asmenines pražangas buvo priverstas palikti aikštelę.

Sėkmingiausiai Klivlendo ekipoje žaidė LeBronas Jamesas - 32 taškai, 4 sugriebti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Carloso Boozerio sąskaitoje - 25 taškai ir 16 atkovotų kamuolių.

20 taškų į svečių krepšį įmetė Ericas Williamsas.

37 taškus nugalėtojams pelnė, 12 kamuolių sugriebė, 6 rezultatyvius perdavimus atliko bei 2 varžovų metimus blokavo Shaquille`as O`Nealas.

Gary Paytono sąskaitoje - 30 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

11 taškų į "Cavaliers" krepšį įmetė Horace`as Grantas, 9 - Maurice`as Carteris.