„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato antrajame etape Valensijoje (Ispanija) sekmadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė 20-ąją vietą.

Nugalėjo iš pirmosios pozicijos startavęs pirmojo etapo nugalėtojas 20-metis kanadietis Robertas Vikensas (Robert Wickens). Jis 17 ratų po 4,005 km įveikė per 25 min. 22,024 sek. (vid. greitis - 161,04 km/h). Antras finišavo italas Mirkas Bortolotis (Mirko Bortolotti). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5,911 sek. Trečiąją vietą užėmė austras Filipas Engas (Philipp Eng, +7,881 sek.).

K. Vasiliauskas nuo nugalėtojo atsiliko 38,653 sek.

Finišą pasiekė 23 lenktynininkai iš 25.

Iš aštuntosios pozicijos startavęs K. Vasiliauskas pirmajame rate nukrito į dešimtąją, o netrukus smuktelėjo net į 22-ąją vietą. Trečiajame rate lietuvis, stengdamasis išvengti susidūrimo su varžovu, buvo priverstas stabdyti. Po staigaus stabdymo K. Vasiliausko vairuojamas bolidas apsisuko ir sustojo. Bet netrukus lietuvis tęsė kovą ir sugebėjo aplenkti du varžovus.

Beje, K. Vasiliauskas sekmadienį tapo greičiausiai vieną ratą įveikusiu lenktynininku. Jis ketvirtąjį ratą nuvažiavo per 1 min. 28,322 sek. (vid. greitis - 163,24 km/h).

Po dviejų etapų pirmaujantis R. Vikensas turi 20 taškų. Antrąją vietą užima M. Bortolotis, surinkęs 11 taškų. Trečiąją vietą su 9 taškais užima brazilas Karlosas Jakonelis (Carlos Iaconelli). Ketvirtoje vietoje - rusas Michailas Aliošinas, turintis 8 taškus. Penktąją ir šeštąją vietas užima K. Vasiliauskas ir F. Engas, turintys po 6 taškus.

Trečiasis ir ketvirtasis etapai vyks birželio 19-21 dienomis Brno (Čerkija). „Formulės-2“ čempionatą, kuris baigsis lapkričio 1 dieną, sudaro 16 etapų.