Latvijos krepšinio čempionato finalo septintosiose rungtynėse Rygos „Barons/LMT“ ekipa, kurioje rungtyniauja Dainius Adomaitis, išvykoje 71:82 (18:22, 16:9, 15:20, 15:13, 7:18) po pratęsimo nusileido Ventspilio „Ventspils“ krepšininkams ir pralaimėjo seriją - 3:4.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 30 sekundžių M.Kravčenko buvo nubaustas nesportine pražanga. B.Kingas realizavo abu baudos metimus (64:61). „Barons/LMT“ krepšininkams pavyko apsiginti ir lemiamos atakos metu T.Abernethy pataikė iš toli bei komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą – 64:64. Jo metu stipresni buvo aikštelės šeimininkai, kurie ir iškovojo Latvijos lygos čempionų titulą.

D.Adomaitis per 35 žaidimo minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 0/2 baudos metimai), atkovojo 12 kamuolių, 2 sykius suklydo bei buvo trečias pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Rezultatyviau už lietuvį rungtyniavo tik 21 tašką įmetęs Toddas Abernethy ir 17 taškų surinkęs Kasparas Berzinis (10 atk. kam.).

Nugalėtojams Bernardas Kingas pelnė 20 taškų (9 atk. kam. 9 rez. perd.), Warrenas Carteris – 15 (15 atk. kam.), Akselis Vairogas – 13, Marekas Jurevičus – 12, Ronaldas Zakis pridėjo 10 taškų.