FBK „Kaunas“ ir „Vėtra“ pelnė po du įvarčius

FBK „Kaunas“ savaitgalį sostinėje draugiškas rungtynes su Vilniaus „Vėtra“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1).

28 min. šeimininkus į priekį išvedė Evaldas Grigaitis, bet iki pertraukos „Kaunui“ pavyko išlyginti rezultatą: 43 min. po Edino Pehličiaus perdavimo įvartį į „Vėtros“ vartus įmušė Tadas Straleckas.

Antrajame kėlinyje „Kauno“ treneriai atliko net 5 keitimus: A.Račkų pakeitė P.Vaikasas, V.Antonovą - V.Andriuškevičius, M.Fridriką - M.Strauka, A.Rimkevičių - L.Kochanauskas, o T.Stralecką - R.Macežinskas.

FBK „Kauno“ žaidimas buvo daug geresnis nei pirmoje mačo dalyje. Kauniečiai turėjo iniciatyvą ir kūrė progas prie „Vėtros“ vartų, bet jiems pasižymėti pavyko tik kartą. 62 min. „geltonai-žalius“ į priekį išvedė bosnis E.Pehličius. Vis dėlto svečiams nepavyko išsaugoti pergalės - 84 min. Tomas Ražanauskas išlygino rezultatą ir rungtynės baigėsi taikiai 2:2.