Vakar „Old Trafford“ stadione buvo sužaistas antrasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio susitikimas. Jame vietos „Manchester United“ ekipa minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) palaužė Londono „Arsenalą“ ir prieš atsakomąjį mačą išvykoje įgijo pranašumą.

Titulą ginantys „raudonieji velniai“ jau nuo pat rungtynių pradžios parodė, kas yra aikštės šeimininkai, ir perėmė iniciatyvą. Jau  antrą mačo minutę visą savo meistriškumą turėjo pademonstruoti „Arsenal“ vartų sargas Manuelis Almunia, atrėmęs Wayne‘o Rooney smūgį galva. 16 min. ispanas dar kartą išgelbėjo savo komandą, kai visiškai laisvas iš kelių metrų smūgiavo Carlosas Tevezas.

Vis dėlto išvengti neišvengiamo svečiams nepavyko: 17 min. po pakelto kampinio baudos aikštelėje kilusios sumaišties Johnas O’Shea įkalė kamuolį į M. Almunios ginamus vartus ir išvedė savo ekipą į priekį – 1:0. Net ir pasiekę įvartį sero ALexo Fergusono auklėtiniai nenusiramino bei toliau ieškojo kelių „Arsenal“ vartų link – 28 minutę Cristiano Ronaldo bandymą galva iš arti fantastiškai atsaugojo M. Almunia.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėję nepasikeitė – ir toliau dominavo „Manchester United“ futbolininkai. 69 minutę dar kartą nepasisekė Crisiano Ronaldo, kurio iš toli smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė šeimininkų pergalę rezultatu 1:0 (1:0).

Atsakomoji vienuolikių akistata įvyks gegužės 5 dieną Londone.