NBA lygos atkrintamosiose varžybose užfiksuotos dar vienos įspūdingos rungtynės. Rytų konferencijos ketvirtfinalio susitikime Čikagos „Bulls“ kubas po dviejų pratęsimų rezultatu 121:118 (18:19, 27:27, 20:24, 31:26, 14:14, 11:8) palaužė Bostono „Celtics“ ekipą.

Serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus - 2:2.

Ketvirtojo kėlinuko pabaigoje „Celtics“ komandą išgelbėjo taiklus Ray Alleno tritaškis (96:96), kuris Bostono klubui išplėšė pratęsimą. Pirmojo pratęsimo paskutinėmis sekundėmis gelbėtis turėjo „Bulls“ ekipa, kurią nuo varžovų skyrė 3 taškai (107:110). Visgi gynėjo Beno Gordono ranka nesudrebėjo ir taiklus tolimas metimas pratęsė susitikimą dar penkioms minutėms (110:110).

Rungtynių pabaigoje nugalėtoją nulėmė puikus „Bulls“ ekipos gynėjo Johno Salmonso žaidimas. Amerikietis šaltakraujiškai pataikė du baudos metimus ir blokavo paskutinįjį Paulo Pierce'o mestą tritaškį (121:118).

Rezultatyviausiai nugalėtoju gretose žaidė Derrickas Rose'as, kuris pelnė 23 taškus (11 atk. kam., 9 rez. perd., 7 kl.), B.Gordonas pridėjo 22, J.Salmonsas 20, Kirkas Hinrichas 18, Tyrusas Thomasas 14 (10 atk. kam.).

„Celtics“ komandą į priekį vedė 29 taškus pelnęs P.Pierce'as, 28 surinkęs Ray Allenas ir 25 pridėjęs Rajonas Rondo (11 atk. kam., 11 rez. perd. per 55 min.).