LKL lygos antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse Šiaulių „Šiauliai“ rezultatu 91:65 (25:19, 17:25 30:9, 19:12) sutriuškino Kauno „Kaunas Triobet“ klubą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0.

Primename, kad pirmosiose rungtynėse „Šiauliai“ pergalę iškovojo rezultatu 98:70.

„Šiaulių“ klubas jau nuo pirmosios minutės spurtavo 10:0 ir tvirtai išsiveržė į priekį. Netrukus šeimininkai kiek atsigavo ir išlygino rungtynių tempą, tačiau pirmajame kėlinuke savo varžovų pasivyti nesugebėjo (19:25). Antrojo ketvirčio pradžioje „Šiauliai“ išsilaikė priekyje, tačiau artėjant ilgajai pertraukai „Kaunas Triobet“ klubas spurtavo 11:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (44:42).

Po pertraukos svečiai iš Šiaulių pradėjo demonstruoti geležinę gynybą bei puikiai organizuotą puolimą. „Šiauliai“ trečiąjį ketvirtį pradėjo sužaisdami atkarpą 19:4 bei susikraudami saugų pranašumą (61:48). Per paskutiniąsias dešimt minučių kauniečių žaidimas visiškai sugriuvo ir artėjant rungtynių pabaigai „Šiaulių“ persvara siekė 30 taškų (91:61).

„Šiauliai“ LKL lygos pusfinalyje susigrums su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Vilniaus „Sakalų“ ketvirtfinalio poros nugalėtoju.

„Kaunas Triobet“: A.Juškevičius 20, V.Jasikevičius 16, M.Valukonis 8.

„Šiauliai“: G.Kadžiulis 29 (7/9 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 3/3 baudų), S.Kuzminskas 19 (10 atk. kam.), A.Šležas 12, V.Praškevičius 8.