Triuškinančią pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Šiaulių „Šiaulių“ ekipa, kuri namuose 100:74 (24:16, 26:16, 21:24, 29:18) sutriuškino Klaipėdos „Neptūno‘ krepšininkus ir užsitikrino trečiąją vietą reguliariajame sezone.

Atkakli kova šiose rungtynėse vyko tik pirmas penkias minutes, kai po Martyno Mažeikos baudų metimų svečiai turėjo minimalią persvarą - 9:8. Netrukus aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 16:0, įgijo dviženklę persvarą (24:9) į varžovams priartėti nebeleido. Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią persvarą rezultatu 100:74.

„Šiauliai“: G.Kadžiulis 21 (dvitaškiai 4/4), S.Kuzminskas 16 (dvitaškiai 7/10, 8 atk. kam.), A.Šležas 13, S.Hannahas 12 (6 rez. perd.), M.Kuzminskas 11, G.Vilieta ir V.Praškevičius - po 9.

„Neptūnas“: M.Mažeika 23, A.Eitutavičius 13, V.Vasylius 12, P.Morkeliūnas 8.