Europos taurės turnyro pusfinalio rungtynėse Bilbao „Iurbentia basket“ ekipa, kurioje rungtyniauja Renaldas Seibutis 73:79 (21:26, 14:14, 15:18, 23:21) nusileido Maskvos srities „Chimki“ krepšininkams.

Finale „Chimki“ susikaus su Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubu.

„Chimki“ ekipa jau nuo pirmosios minutės pabėgo į priekį ir susikrovė saugią persvarą. 3-ąją minutę po V.Fridzono taiklaus tolimo metimo rusų persvara tapo dviženkle (13:2). Ketvirčio pabaigoje „Iurbentia Basket“ klubas sugebėjo pelnyti 5 taškus iš eilės ir kiek sumažinti atsiradusį atotrūkį (21:26).

Antrojo kėlinuko pradžioje M.Wilkinsonas pataikė tritaškį ir padidino „Chimki“ komandos persvarą iki 8 taškų (29:21). Vėliau ispanai vėl buvo priartėję, bet rusai atsilaikė ir šiek tiek atitrūko (39:30). „Iurbentia Basket“ ekipai sunkiai sekėsi puolime rinkti taškus, tačiau prieš ilgąją pertrauką ispanai sumažino „Chimki“ klubo pranašumą iki 5 taškų (35:40). Per pirmuosius du kėlinukus blankokai atrodė R.Seibutis, kuris buvo pelnęs 2 taškus ir pataikęs vieną metimą iš 4.

Po ilgosios pertraukos „Iurbentia Basket“ ekipa kelis kartus buvo sumažinusi atotrūkį iki 2 taškų (43:41), tačiau tada rusai vėl atsigavo ir pabėgo į priekį (51:41). Antroje ketvirčio pusėje ispanai buvo sušvelninę „Chimki“ klubo persvarą iki 5 taškų (50:55), bet jau kitos atakos metu C.Delfino smeigė tritaškį ir savo komandos persvarą padidino iki 8 taškų (58:50).

Ketvirtajame kėlinuke sužaidus 6 minutes „Chimki“ pirmavo – 71:58, tačiau Ispanijos krepšininkai neketino nuleisti rankų. Surengę spurtą 9:0 jie priartėjo – 67:71. Rusai

sėkmingai užbaigė kelias atakas iš eilės, šiek tiek atitrūko ir pergalingą pranašumą išlaikė iki pat mačo pabaigos.

R.Seibutis per 16 žaidimo minučių pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškiai) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Iurbentia basket“: Luke‘as Reckeris 21 (4/10 tritaškiai), Marko Baničius 15, Javi Salgado 9 taškai.

„Chimki“: Carlosas Delfino 18, Vitalijus Fridzonas 14 (8 atk. kam.), Kelly McCarty 12, Jorge Garbajosa 11 taškų.