Ketvirtosiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa, kurioje rungtyniauja Kšyštofas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas, namie 84:91 (18:28, 26:19, 16:18, 24:26) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ su Šarūnu Jasikevičiumi.

„Panathinaikos“ laimėjo ketvirtfinalio seriją rezultatu - 3:1 nei pateko į Eurolygos finalinį ketvertą.

Jau pirmajame kėlinuke ėmė ryškėti svečių pranašumas. Po truputį didindami savo pranašumą jie po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 10 taškų - 28:18.

Antrajame ketvirtyje Sienos krepšininkai atsitiesė. Laimėję paskutinių 5 minučių atkarpą 13:6, įpusėjus rungtynėms turėjo 3 taškų deficitą - 44:47.

Po didžiosios pertraukos užvirė kova taškas į tašką. Iki trečiojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 2 minutes, po R.Kaukėno dvitaškio, Italijos čempionai išsiveržė į priekį - 58:57. „Panathinaikos“  į tai atsakė spurtu 6:0 ir vėl susigrąžino pranašumą - 63:58. Po trisdešimties žaidimo minučių Graikijos čempionai pirmavo - 65:60.

Paskutiniajame ketvirtyje, likus žaisti 4 minutes, T.Mcintyre'o tritaškis išvedė aikštelės šeimininkus į priekį - 72:69. Abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis - 74:72. Po Ž.Obradovičiaus minutės pertraukėlės „Panathinaikos“ surengė spurtą 10:0 ir atitrūko - 82:74. Per likusį laiką varžovai nesugebėjo atsitiesti po patirto nokdauno ir patyrė nesėkmę bei baigė pasirodymą Eurolygoje.

K.Lavrinovičius per 15 minučių pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 5 bei perėmė 2 kamuolius ir sykį suklydo.

R.Kaukėnas per 34 žaidimo minutes įmetė 15 taškų (5/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/6 baudos metimai), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 8 kartus suklydo.

Š.Jasikevičius aikštelėje praleido 20 minučių, per jas surinko 10 taškų (0/1 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir du kartus suklydo.

„Montepaschi“: Terrellas Mcintyre'as 35 (5/6 dvitaškiai, 6/11 tritaškiai), R.Kaukėnas 15, Benjaminas Eze 8 taškai.

„Panathinaikos“: Drew Nicholas 19, Mike'as Batiste 15, Nikola Pekovičius 14, Stratos Perperoglou 12, Vassilis Spanoulis 11 (10 rez. perd.), Š.Jasikevičius 10 taškų.