Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate trečiadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose net 1:6 (1:3, 0:2, 1:0) pralaimėjo „Pittsburgh Penguins“ ekipai ir patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės.

Vienintelį įvartį „Devils“ komandai pelnė Brajanas Džonta.

13 min. 28 sek. žaidęs D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus smūgiavo į vartus ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

D. Zubrus per 77 rungtynes pelnė 14 įvarčių ir atliko 25 rezultatyvius perdavimus.

„Devils“ komanda, po 77 rungtynių turinti 98 taškus, Rytų konferencijoje užima trečiąją vietą, o „Penguins“ ekipa su 92 taškais yra penkta.