Ramūno Šiškausko vedamas Maskvos CSKA klubas tapo pirmuoju Eurolygos finalo ketverto dalyviu. Antradienį Rusijos čempionai svečiuose 67:56 (15:14, 18:14, 19:10, 15:18) įveikė Belgrado „Partizan“ ekipą ir laimėjo ketvirtfinalio seriją rezultatu 3:0.

Pergalę šiose rungtynėse svečiams lėmė sėkmingai sužaistas trečiasis kėlinys. Svečiai laimėjo trijų minučių atkarpą 8:2 ir po Viktoro Chriapos dvitaškio pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 49:37. Iki ketvirčio pabaigos R.Šiškauskas dar labiau padidino CSKA pranašumą, kuris jau siekė keturiolika taškų - 52:38.

Nepaisant visų aikštės šeimininkų pastangų bei įspūdingo palaikyto, „Partizan“ krepšininkams ketvirtajame kėlinyje nepavyko pasipriešinti Maskvos klubui. Nors Serbijos čempionams pavyko šiek tiek sumažinti deficitą, nuo pralaimėjimo ir sezono Eurolygoje pabaigos „Partizan“ komandos tai neišgelbėjo.

30 minučių aikštelėje praleidęs R.Šiškauskas surinko 20 (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 0/2, baudos 10/10) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 2 sykius suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

CSKA: R.Šiškauskas 20, M.Smodis 18 (7 atk. kma.), E.Lorbekas 10, T.Langdonas 9.

„Partizan“: N.Veličkovičius 26 (dvitaškiai 9/16), M.Tepičius 8, J.Vesely ir A.Rasičius - po 6.