Antrosiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse Maskvos CSKA ekipa, kurioje žaidžia Ramūnas Šiškauskas, namuose be jokio vargo rezultatu 77:50 (21:6, 22:16, 18:12, 16:16) sutriuškino Belgrado „Partizan“ klubą. Serijoje iki trijų pergalių rusai pirmauja 2:0.

Susitikimo pradžioje CSKA klubas atrodė kur kas solidžiau už savo varžovus ir iš karto pabėgo į priekį (8:2). Tiesa, kitos atakos metu „Partizan“ ekipos žaidėjas Urošas Tripkovičius pataikė tritaškį ir sušvelnino šeimininkų persvarą (5:8), tačiau per likusį kėlinuko laiką CSKA komanda pademonstravo neįtikėtiną gynybą - į savo krepšį praleido vos vieną tašką bei susikrovė solidžią persvarą (21:6).

Antrojo kėlinuko pradžioje „Partizan“ klubo žaidėjų nervai neišlaikė - serbai užsidirbo techninę pražangą, o abi baudas pataikęs R.Šiškauskas CSKA ekipai sugrąžino 15 taškų pranašumą (23:8). Vėliau svečiai buvo daugmaž išlyginę žaidimo tempą, tačiau priartėjus ketvirčio pabaigai šeimininkai savo persvarą padidino iki triuškinančios (43:22).

Po ilgosios pertraukos CSKA klubas nemažino apsukų bei toliau demonstravo įspūdingą žaidimą. Į savo krepšį per penkias pirmąsias trečiojo kėlinuko minutes nepraleidę nei vieno taško rusai savo persvarą padidino iki 31 taško (53:22). Dar po kelių minučių atotrūkis padidėjo iki 33 taškų (61:28). Baigiantis ketvirčiui svečiai pataikė du tritaškius ir CSKA ekipos persvarą sumažino iki 27 taškų (34:61).

Lemiame ketvirtyje „Partizan“ klubas buvo bent šiek tiek atsigavęs. 32-ąją mačo minutę po Stephane'o Lasme dėjimo komandos skyrė 20 taškų (41:61), bet po minutės pertraukėlės CSKA komanda grįžo į sau įprastą ritmą. Šeimininkai vėl pradėjo demonstruoti puikią gynybą ir po penkių minučių, kai svečiai per minėtąjį laiką pelnė vos 2 taškus, CSKA klubas vėl pirmavo 30 taškų (73:43). Per likusį laiką „Partizan“ ekipai rimčiau pasipriešinti nepavyko ir rusai šventė triuškinančią pergalę (77:50).

R.Šiškauskas nugalėtojams per aikštelėje praleistą 21 minutę pelnė 11 taškų (2/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 7/7 baudų) ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos kovo 31 dieną, Belgrade.

CSKA: E.Lorbekas 21 (7 atk. kam.), R.Šiškauskas ir T.Morrisas - po 11, N.Zizis - 10.

„Partizan“: S.Lasme 15, M.Tepičius 7, U.Tripkovičius ir Z.Rakočevičius - po 6.