Eurolygos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Maskvos CSKA ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, namuose 56:47 (13:3, 17:17, 13:11, 13:16) nugalėjo Belgrado „Partizan“ krepšininkus.

CSKA varžovus į nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinuke, per kurį į savąjį krepšį praleido vos 3 taškus ir po pirmojo ketvirčio turėjo dviženklį pranašumą - 13:3.

Antrajame kėlinuke „Partizan“ puolimas išsijudino, tačiau tai serbams nepadėjo sumažinti deficito, kuris įpusėjus rungtynėms siekė tuos pačius 10 taškų - 20:30.

Po didžiosios pertraukos sužaidus 2 minutes skirtumas tarp komandų tapo rekordinis - 36:20. Iki ketvirčio pabaigos svečiams pavyko šiek tiek jį aptirpdyti - 31:43.

Paskutiniajame kėlinuke sužaidus 4 minutes „Partizan“ priartėjo iki 38:45, tačiau tai buvo viskas ką jiems pavyko sukurti šiose rungtynėse. Rusijos čempionai greitai atstatė dviženklę persvarą ir užtikrintai laimėjo susitikimą.

R.Šiškauskas per 14 žaidimo minučių pelnė 7 taškus (1/6 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei taisykles pažeidė 4 kartus.

CSKA: Erazemas Lorbekas 16, Viktoras Chriapa 8, Matjazas Smodišas ir R.Šiškauskas po 7 taškus.

„Partizan“: Urošas Tripkovičius 12, Janas Vesely 7, Novica Veličkovičius bei Milenko Tepičius po 6 taškus